| anonim_4396 a întrebat:

Cat vine 400 de euri?
Unde ar trebui sa schimb sa am si eu un avantaj...adica la ce bancahappy?

Răspuns Câştigător
| voineavlad a răspuns:

Inseamna cam 17 milioane si jumate maxim 18 milioane(1750ron-1800ron).Incearca la orice banca si te sfatuiesc sa eviti "tarabele" astea unde zic ei ca schimba cu mai mult decat da banca pentru ca iti pot da bani falsi.Mai sigur du-te la banca, orice banca, cursul este cam acelasi. Sper ca te-am ajutat.

| VadTot a răspuns (pentru voineavlad):

Auzi scuza ma ca ti zic dar despre ce tarabe vorbesti tu care iti da bani falsi? cum adica iti da bani falsi?laughing)in ce lume traiesti tu?laughing)

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Eu nu te as sfatui sa i schimbi pe toti., Mai patreaza si mai la Toamna in colo sigur Euro Va mai Creste cu siguranta ai sa vezi tine cont de iti zic si ai sa vezi ca nu vei regreta ok?! ce a crescut in vara asta dar ai sa vezi la Toamna ce va Bubuii euro pe leu!

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Imi trimite mama din strainatate in fiecare luna!happy Pana acum ii schimbam la banciwinking dar am zis sa ii schimb si la schimb valutar insa...cred ca raman cu schimbatul la bancahee hee

| EmaS a răspuns:

Vezi la Casele de Schimb valutar si unde ti se ofera mai mult, acolo sa schimbi.Vin in jur de 1760 Roni.Sau 17 600 000 in lei vechi.

| kta1431k a răspuns:

Salut, http://lmgtfy.com/? q=curs+valutar+banci, cu placere

| DieBitch a răspuns:

16 milioane vine...
avantaje nu ai, la fiecare e la fel! (

| S0nofS4tana a răspuns:

400 de euro vine 1800 de lei(18 milioane)

| RoseNightmare a răspuns:

400 de euro?!

400 x 4, 5 = 1800

la orice schimb valutar poti schimba.

| danteewerr a răspuns:

Caută un exchange office serios la tine in oraș, pun pariu că sunt o grămadă care-ți vor oferi ceva mai mult, dar diferența va fi nesemnificativă deoarece 400 de euro sunt puțini pentru a se resimți o diferență, deci mai bine mergi la bancă, este mai sigur acolo de schimbat. Cănd vei avea 20 de mii de euro atunci iți poți face griji unde-i schimbi, dar la 400 de euro fi mai relax tongue. Tot ce trebuie să faci este să străngi bani să aduni căt mai mulți decăt să-i spargi cu prietena ta aiurea prin oraș, timp in care ea se găndește la fostul iubit, iar tu te crezi un zeu că ai 400 de euro in buzunare care se termină in 5 minute!

| Toxicℓσνє a răspuns:

Cam 1760 de lei. Poti sa schimbi la o casa de scumb valutarbig grin

| zuzutza a răspuns:

Eu as zice la Banca Transilvania.