| Cantoru a întrebat:

Este cineva care vrea să mă ajute prin a îmi acorda cateva feedback-uri pe blogul meu nou deschis?
http://minipaparazzi.blogspot.ro/

Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Vladone80 a răspuns:

Interesant blog-ul, parerea mea este ca ar trebui structurat pe domenii de interes, pe masura ce o sa apara articolele, o sa fie nevoie de o sortare. Deasemenea, un pic mai mare atentie la exprimare si la greselile gramaticale. Mult succes!

| Cantoru explică (pentru Vladone80):

Mulţumesc Vladone. M-am gândit şi eu ca o să trebuiască să îmi grupez şi eu cumva postarile pe domenii.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Un blog interesant la care se simte ca ai muncit ceva. Felicitari pentru frumoasa ocupatie pe care ti-ai gasit-o, incearca sa-l popularizezi printre colegii din liceu si sa scrii despre si pentru ei.Stilul redactarii cred ca e un pic cam ceremonios, sau poate ca sunt prea critica.Numai bine.happy
Am lasat si-un comentariu...

| Cantoru explică (pentru Mihaela1964):

Mulţumesc mult. O să ţin cont de sfaturi.