| poilkjmnb a întrebat:

la sf acestui an a clasei a12a vreau sa incep si eu o afacere nu vreau sa ma duc sa ma angajez la unu si altu pe 8 milioane! sunt in zona de campie! am in sat un loc mare de casa dar in cmp nu prea am teren. spuneti-mi si mie niste idei! ma gandeam sa-mi iau ca pentru inceput vreo 50 de capre dar nu prea am pamant sa pun lucerna! dati-mi idei

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci caută pe cineva cu teren și fă tovărășie cu el.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Termina clasa 12 si angajeaza te undeva cateva luni strange bani si apoi dati demisia si investeste
bani stransi.