| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am 20 de ani, sunt din Sibiu si cunosc foarte bine limba engleza; as dori sa imi gasesc un job undeva sau pe net pentru a scoate bani din astabig grin este posibil? traducator la o firma sau pe net pe un site ceva?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Writejobs.info Nu iti bate capul cu colaborari/angajari la romani, plata e penibila.

| KodrutZ a răspuns:

MORI!

| LifeIsFine6243 explică (pentru KodrutZ):

Mersi de sfat fratelaughing tune dracun ei ca is peste tot astia cu maildirect

| KodrutZ a răspuns (pentru LifeIsFine6243):

Macar de s-ar face bani, dar e doar pierdere de timp. Si spun asta ca om care a facut bani si din affiliate marketing...

| Mădălllinna a răspuns:

Bafta!

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Poţi lucra ca freelancer şi să-ţi găseşti diferite joburi pe site-uri de freelanceri.

Ai aici 11 site-uri de unde îţi poţi face rost de clienţi http://laurentiumihai.ro/castiga-bani-ca-freelancer/