| ingerash_8841 a întrebat:

numele mew e denisa si am 14 ani...
din clasa mea sunt 5 baieti care ma plac si din alte clase sunt 3... ew am iubit. dar nu stiu ce sa aleg...toti imi spun ca ma iubesc dar ew nu pot sa imi daw seama...si incep sa cred ca iubitul mew sta cu mine doar pentru ca sunt populara si ma plac multi baieti...km imi daw seama?straight face

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eW sWunt placWta de mWlti baieti, dar daca eW nW ii plac, asta e, nW am de ce sa fac compromisWuri pentru ei. NW cred ar trebWii sa te desparti de el asa Wsorwinking.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti spun eu: la varsta asta, nici unul nu te iubeste cu adevarat. Sunteti copii si dragostea e doar un joc la varsta asta. O sa mai treaca vreme pana vor aparea adevaratele sentimente.

| lia a răspuns:

Cu timpul te vei maturiza si vei reusi sa realizezi care-i treaba cu dragostea.
Ai rabdare si totul o sa vina de al sine. happy

| Cryssy a răspuns:

Buna scumpo. Sa stii ca te inteleg. Eu nu o sa te critic pentru ca stiu ca dragostea nu are varsta. Pai. nu trebuie sa te desparti de iubitul tau asa usor... Pai cam asa sunt unii. le este foarte usor sa spuna "te iubesc" dar nu realizeaza ce importanta are... Ai grija de tine. Te pup.kiss

| Andreea_8014 a răspuns:

laughing
Sigur niciunul nu te iubeste.mai bine zis te indragesc sau le place de tine.
Dar de iubit.nu prea cred!
Eu zic sa nu te desparti de prietenul tau. daca tii la el.
Daca nu.
Este alegerea ta.
Fa ce-ti spune inima!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

E usor a spune te iubesclaughing crezi ca vai gata toti te iubesc? e vrajeala vor sa cazi in plasa lor. lasa-i naiba de baietii ca o sa ai timp destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija de scoala si lasa baieti, vor veni si randul lor.