| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
La ce nu veti renunta niciodata in viata?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

La Dumnezeu.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La onoare!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La Dumnezeu.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu voi renunta sa iubesc.
Iubirea are multe forme, iti poti iubi prietenii, poti iubi florile, animalele, muzica.
La asta nu as renunta happy.
Tu?

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
La Dumnezău și la familie, stau strânsă de ele, cel puțin așa cred sad.

O zi bună.

| anonim_4396 explică (pentru LeMousiqe):

=))))
http://www.tpu.ro/utilizator/aiuuk
O să îi spun că are o admiratoare! Hopa, o relație de-a lui cu cineva la care nu m-aș fi așteptat vreodată.
Sau îl iubești în secret;;)?

| LeMousiqe a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am avut okazia să îl cunosc şi nici nu ştiu cine este, aşa mai scrie eu la Dumnezeu, nu este nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La familie, personalitate, ambiţie, idealuri şi dorinţa, dusă adesea la rangul de realitate, de a fi mereu în faţă, mereu lider, mereu învingător, fără să-mi pese de cei ce vor rămâne în urmă, de cei care vor suferi din cauza mea sau de ceea ce vor crede alţii despre mine. Nu voi renunţa niciodată la mentalitatea mea, nu mă voi schimba vreodată, voi fi mereu acelaşi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La familia mea ( aici intra si catelusul meu )

| Hevnoraak a răspuns:

La dorința de răzbunare.

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy

| Florincrap a răspuns:

La visele mele.

| nowar a răspuns:

La carti, la muzica rock thinking, la mancare, la apa, la familie ..hm..la haine laughing, la simtul umorului, la propriul stil.

| DaveMustaine a răspuns:

Sa sper in lucruri care ar parea imposibil de realizat pentru altii.Cred intr-un citat arhicunoscut al carui impact psihplogic este minim la o prima lectura:"Atunci cand iti doresti ceva cu adevarat tot Universul conspira la realizarea dorintei tale"Cohelio, Alchimistul

| andreeamihele a răspuns:

La ambitie.

| LaurC a răspuns:

La respectul față de sine și ambiție.

| verooooniicccaaaaaaaa a răspuns:

La familie

| adydumy98 a răspuns:

Niciodata,dar absolut niciodata nu voi renunta la FAMILIA MEA big grin

| HateganGigi a răspuns:

La tigari