| Cari95 a întrebat:

Vreau sa stiu cine face o facultate si daca o face din placere...eu am ales un profil intamplator, dar imi place happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Eu urmez o facultate de istorie si da, o fac din placere. Cat despre tine, ma bucur ca in ciuda faptului ca ai mers la un profil intamplator, a inceput sa-ti placa. Nu multi au norocul asta.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Această întrebare doare...

| Cari95 explică:

Iniţial mi.a fost teama ca nu pot face faţã, dar cu voinţã şi implicare am ajuns in ultimul an si pot sa spun cã m.a maturizat, am înv multe.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu fac o facultate, dar nu pot spune ca o fac din placere, dar nici nu o urasc, la mine e cam 50-50!