| RAP19982PAC a întrebat:

Eu vorbeam cu " sora mea " adica.nu este sora mea de sange, ma inteleg cu ea ca o sora, si vorbeam cu ea non-stop si la telefon si pe mess.si acum ceva vreme nu prea ma mai baga in seama... ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| NoNameSiPunct a răspuns:

Vorbeste cu ea si afla ce se intampla cel mai bine e fata in fata

| RAP19982PAC explică:

Problema este ca eu stau in Pitesti si ea in Bascov, adica alta localitate.Am vazut-o de cateve ori cand venea la mine la scoala.