| Suck a întrebat:

Voua vă pasă de cei cărora le răspundeți la întrebări? Ma refer la intrebarile serioase.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa dau exemplu si mai bun. cati oameni de pe planeta nu dorm noaptea ca zilnic mor oameni de foame in Africa? sunt cativa dar nu multi. Nu inseamna ca esti rau spunand asta, dar nu poti sa iti pese prea mult pentru altu pentru ca uiti de persoana cea mai importanta, persoana ta.

22 răspunsuri:
| RazvanNeymar13 a răspuns:

Da,depinde ne ajutam toti reciproc de aceea siteul se numeste TPU - Toti Pentru Unu - Unu Pentru Toti

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sincer nu, eu intru aici din plictiseala sau pentru ca mi-e lene sa fac altceva mai bun. Chiar nu-mi pasa de niste oameni necunoscuti, si nu cred ca cineva ar lua in seama sfaturile pe care le dau aici...sau mai stii. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.

| Sociopat a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah! atit de rece-i lumea asta ca nu putem sa facem binele pentru fratii nostri din tot sufletul, dar daca nu ne gandim la ei atunci care-i rostul ca stam aici, fiecare e cu a lui, insa siteu-l este destinat nu pentru prostii ci pentru ca sa ajuti. Nici eu nu fac asta din tot sufletul dar ma gindesc ca oamenii care au nevoie de sprijin il primesc si asta ma face fericit, macar putin, chiar daca nu tot este ideal aici.
PS:daca sunt greseli de ortografie, ma scuzati-l pe agramatul de mine.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

In lumea asta supravietuieste cine e mai puternic nu cine e mai sensibil, oamenii sensibili simt mai mult, au calitati foarte importante dar sufera o viata intreaga, poate rasplata lor va fi in ceruri... sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui sa imi pese laughing? sunteti/ sunt doar niste necunoscuti care dupa 2 minute uit de voi, si voi uitati de mine sau altii la 2 minute dupa ce citi raspunsurile. e normal, nu e nimic rau in asta

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, deci nu va iubiti?

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Am si uitat ca in Africa mor oameni de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Cred ca ai vrut sa scrii una si ai scris alta ca nu inteleg ce vrei sa zici cu " va iubiti?"

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Adica nu aveti sentimente unul pentru celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Daca aveam 14 ani poate, dar prostii de astea nu se intampla la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prin ce-ai trecut ca esti asa de realist, prea realist...

| LoveSleep a răspuns:

Bă, oarecum ar trebui sa spun "nu", pentru ca 80% din raspunsuri le dau la "mișto", dar chiar imi pasa de cei care pun intrebarile calumea, cărora chiar ma chinui sa le raspund, unora și în privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare are povestea lui, nu? si am trecut prin destule sa stiu ca e mai bine sa o tin pentru mine, oricum nu e interesanta sau plina de "peripetii". din ce comentarii am observat la tine, cred ca stii si tu ce vreau sa spun cu asta.

| Suck explică (pentru LoveSleep):

Procedezi corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Este un strop de drepate, dar nu e asa, imagineaza ca arde o padure, si acolo locuieste un elefant si un soarece, evident ca elefantul e mai puternic insa el a fost ars dar soarecele s-a ascuns sub pamant, asa ca ce-l care este mai destept supravietuieste

| Suck explică (pentru anonim_4396):

"Cel mai destept supravietuieste" animalele se bazeaza pe instinct, priveste oamenii care sunt la conducerea tarii noastre, nu-i poti numi oameni destepti sau demni de functia lor. Dar cati oameni cad la pamant pana cade un conducator?

| RAY a răspuns:

Ajut cat pot, mai mult sa se ajute singuri

| T0T a răspuns:

În general, nu.

| KillMePlease a răspuns:

În mare parte, nu.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Depimde de persoana