| 4343gddhkied a întrebat:

Hellohappy!
Discutam cu o prietena. I-a facut oral prietenului sau, a incercat si el, dar pe ea nu a satisfacut-o, acum imi zice ca a intrebat-o daca vrea sa ii mai faca oral. El ei i-a facut de mai multe ori zice, dar nu a iesit cum spera laughing. Acum ea e pusa pe ganduri ce sa faca straight face. Baietilor, i-ati cerut prietenei voastre sa va faca oral? Credeti ca e ok sa ii ceara asta, fara a o satisface si pe ea laughing. Ma scuzati ca pun intrebarea asta in numele el, dar ea a zis ca mai bine se abtine...(are 17ea-23el, nu au avut contact sexual, ea zice ca nu e pregatita, el nu o "obliga", ea i-a facut oral pentru a nu il lasa sa astepte laughing ) intr-un fel...

18 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa faca sex normal ca sa fie satisfacuta. Daca continua asa nu va fi satisfacuta niciodata.

| SkyPilot a răspuns:

Toti baietii vor oral si il apreciaza foarte mult. Daca prietena mea nu mi-l ofera, consider ca din relatie lipseste ceva destul de important. In cazul descris de tine, el se va simti foarte prost daca i s-a dat si acum i se ia inapoi.
Cei doi trebuie sa lucreze ca un cuplu la problema asta, sa experimenteze. Este posibil ca ea sa aiba nevoie de un pic de "antrenament", nu toate fetele au orgasm din prima. Iar el trebuie sa se documenteze ce trebuie sa faca si sa incerce impreuna.

| 4343gddhkied explică (pentru SkyPilot):

Ai dreptate, e cam timida si i-am zis ca incerce sa fie putin mai indrazneata sa vorbeasca deschis cu el (se inteleg foarte bine din cate stiu eu) nu ar avea de ce sa ii fie rusine...

| SkyPilot a răspuns (pentru 4343gddhkied):

Comunicarea deschisa rezolva orice problema. Sunt convins ca baiatul va face tot ce poate ca lucrurile sa mearga bine.

| peperonies a răspuns:

Stii prea multe detalii despre relatia lor pentru o fata care pune intrebarea in numele altcuiva. nu avem nici noi 3 ani...

| 4343gddhkied explică (pentru peperonies):

Sincer nu am facut chestii de genu pana acum. Nu pot sa vorbesc de mine la persoana a III-a. Fata pentru care am scris e prietena mea din copilarie ar fi normal sa stiu multe. Pe bune, sunteti putin... daca ar fi vorba despre mine, puteam sa zic deoarece nu imi cunoasteti identitatea laughing! Logic, sa lasam prostiile. Am 23 de ani, de ce as scrie asta si sa zic ca am si 17 ani straight face! Copii din ziua de azi! Multumesc pentru comentarii. O zi buna!

| peperonies a răspuns (pentru 4343gddhkied):

Pe cine crezi tu ca pacalesti? De ce nu a venit "prietena" ta sa puna intrebarea?

| 4343gddhkied explică (pentru peperonies):

Ea nu foloseste site`urile astea laughing Esti chiar patetic, te simti mai bine cand te iai la cearta cu toti membri? Daca te doare cumva capul sau te simti mai inteligen\a da`mi voie sa iti zic ca esti departe de adevar. Incearca sa faci sa para ca ai cei 7 ani de acasa prin fapte demne de tine, cand te tii dupa ceva ce nu e de tine, s-ar putea sa cazi, daca intelegi. Vrand sa arati ceea ce nu esti si nu stii nu vei ajunge unde crezi in viata asta! Daca vrei sa discuti omeneste, o sa fie ok, daca nu mai bine nu mai raspunde.

| peperonies a răspuns (pentru 4343gddhkied):

M-au dat la 6 ani la scoala deci de unde cei 7 ani de acasa sad

| ZuzuMissy a răspuns (pentru 4343gddhkied):

Stai asa. peperonies are dreptate, tu ai zis ca ai 23ani.iar mie mi-ai zis ca ai o relatie de 9ani ...pe bune? adica tu chiar asa de batuti in cap ne iei?laughing)) cati ani ai 13-14? ca sa incerci sa pari cineva si de fapt nu ii asa?

| 4343gddhkied explică (pentru ZuzuMissy):

Hai draga ca meriti un biscuite :d! Chiar sunteti; si citez:" batuti in cap"!
Am aceasta relatie de la 14 ani, daca chiar vrei sa stii detaliat big grin!
Multumesc pentru comentarii! O zi buna!

| 4343gddhkied explică (pentru peperonies):

Asa ziceam si eu. Preferi un biscuite sau o ciocolata?!?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu esti pregatita, dar faci sex oral :/ serios? laughing si te consideri o fata virgina, o fata cuminte, nu? ok laughing

| 4343gddhkied explică (pentru PreaDulcePreaFin):

laughing In primul rand am zis clar ca nu e vorba de mine, nu am 17 ani laughing! Nu fac eu oral si nici nu am zis ca sunt cuminte sau virgina laughing Poti sa nu mai comentezi cand nu stii despre ce e vorba... Multumesc!

| ZuzuMissy a răspuns:

Daca zic ica ii timida, atunci sex oral cum ii face ea la prietenu ei, atunci numai este timida? daca spui ca i-a cerut sa ii faca de mai multe ori sex oral, inseamna ca ea stie sa faca prea bine, daca il face si cu finalizare si mai si inghite, placerea la oricare baiat, funda

| 4343gddhkied explică (pentru ZuzuMissy):

E timida in generalwinking! Nu ma refeream in acest caz, deoarece nu am de unde sa stiu asta laughing!

| ZuzuMissy a răspuns (pentru 4343gddhkied):

Dar tu? la fel de timida ca si ea..sau la tine nu ii problema de facut sex, nu te rusinezi daca faci

| 4343gddhkied explică (pentru ZuzuMissy):

Cand e vorba de o relatie de o relatie de 9 ani de zile nu se mai pune problema de timiditate laughing