| ScorpyDesigns a întrebat:

Am o mica/mare problema..Sunt la liceu si colegei mele de banca ii place de mine.Sunt 100% sigur de asta.Dar mie nu-mi place de ea! Chiar de loc! Si nu vreau sa o ranesc, spunandu-i ca n-o plac.ce sa fac? Sa las totul sa decurga asa cum e acum?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, dar nu-i da sperante. Incearca si muta-te din acea banca: gasesti tu un pretext bun!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu stii niciodata de unde sare iepurele. Nu spune nu, sa nu te trezesti mai tarziu ca ai vrea, si sa nu se mai poata.

| ScorpyDesigns explică (pentru Zenithf):

Crede-ma..Nu vreau si n-o sa regret dupa happy

| Tiberius a răspuns:

Spune-i ca esti gay

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Tiberius):

laughing mortala asta

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Tiberius):

Cea mai bună soluție pentru situația de față. rolling on the floor

| cristimihailov a răspuns:

Da-i o sansa sa o cunosti si s-ar putea sa o adori dupa...