| emmyta a întrebat:

Se poate sa ma fi dezvirginat cu degetul? N-am vazut nicio pata de sange dar degetul a intrat destul de adanc...:-s Cum pot afla daca mai sunt sau nu virgina fara sa merg la medic?

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

Multe fete au himenul elastic...winking

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut contact sexual, esti virgina. De altfel, orificiul himenului este, la majoritatea femeilor, destul de mare sa permita trecerea degetului.
Ca sa afli fara medic, cauta o imagine cu vulva femeii intr-un atlas de anatomie. Acolo vei vedea himenul. Examineaza-te in oglinda si il vei vedea si la tine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poate foarte bine să te dezvirginezi cu degetul. Nu ai sângerat pentru că nu ai membrana vascularizată.
Să nu uităm că înainte o fată așa se încerca să vadă dacă mai este virgină, cu degetul!
Nu te mai juca periculos.
Medicul ginecologic este singurul în măsură să-ți spună dacă mai ești virgină intactă sau nu!
Pa, pa.

Alte răspunsuri
| Instinkt a răspuns:

Daca nu intra un penis si nu-ti rupe himenul... esti virgina

| nutzu' a răspuns:

Esti virgina...nu te ingrijora.Atata timp cat nu ai eliminat sange inseamna ca nu ti s-a rupt himenul si inca esti virgina.

Răspuns utilizator avertizat
| dianka_4861 a răspuns:

Eu zic ca esti virgina, dar acum nu se stie daca tu nu ai simtit nimic cand l-ai bagat si nu a curs sange esti norocoasa. Dar acum fa cum a spus Brigela sau cauta pe net 100% gasesti... Dar trebuie sa faci o anumita chestie ca sa vezi, cauta pe net. Succes.

| Danutz_8401 a răspuns:

Da, se poate deoarece degetul e subtire si incetul cu incetul ata se poate rupe fara ca tu sa observi. Dar acum depinde daca s-a intamplat numai o singura data sau de 2 ori inca mai esti virgina...

| pinkpanther_4414 a răspuns:

Poi depinde...cat de lung ti-e degetul?laughingDin cate stiu eu nu cred. Dar totusi daca esti curioasa mai bine incearca cu altcevabatting eyelashes

| emmyta explică:

Va multumesc pentru ajutor! Mi-au folosit raspunsurile voastre...acum ma simt mult mai linistita! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Esti virgina pentru ca nu ai avut raport sexual happy

O noapte linistita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform dicționarului, a fi virgină înseamnă a nu avea niciun contact sexual la activ.
Fizic, a fi virgină înseamnă a avea himenul intact. Pentru ultima variantă, nu putem să-ți răspundem doar din atât. Uită-te în oglindă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209.85.135.132/......tp?/search

Alte răspunsuri
| bybycka a răspuns:

S-ar putea sa mai fii. Ca asa mai sunt fazele cu tampoanele la virgine, dar depinde cum ai tu vaginul si cat de aproape este himenul.A sta cu sangele nu se pune ca nu la toate le curge sange cand himenul se rupe!