| anysya a întrebat:

Cine a inventat scoala?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine a inventat-o, dar mi-a venit o idee cand sa intru in clasa intai. Am uns scoala cu untura de porc, si peste noapte au ros-o cainii. Asa am scapat eu de scoala.Acum nu stiu sa scriu, sa citesc, sa calculez ce rest sa iau de la magazin.rolling on the floor Ce frumos si toate bune fara scoala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

PS. Stau toata ziua pe net, pe banii parintilor, si dupa ce vor trece ei in nefiinta, jos palaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om.

| Florincrap a răspuns:

Vechii greci.

| pufoshenia24 a răspuns:

Un prost care nu a avut ce facelaughing dar tot odata unul care stia ca pentru a supravietuii si de a face bani iti trebuie scoala. Dupa parerea mea. papakisswinking

| dyanakitty a răspuns:

Multi si-au pus intrebatea asta

| xQuaD a răspuns:

Se spune ca un rege francez Carol cel Mare ar fi inventat acest institut