| OchisorVisator a întrebat:

Am chef sa ma uit la un film bun in seara asta. Ceva cu o actiune destul de complexa, genul de film care sa te faca sa te lase cu un gust diferit in gura si o perspectiva noua. Sugestii?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Before We Go (2015),Final Girl (2015),Loaded (2015),The Riot Club (2014),Blue Caprice (2013),Image (2014),Squatters (2014),Camp X-Ray (2014/f.bun)

| Sn4k3 a răspuns:

The guest, Fast and furious, Freerunning, Pokernight, Faster. Vizionare placuta!

| pulx a răspuns:

Fury, American Sniper, Warrior, 13sins

| Alina49335 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult "Iubire Fara Frontiere".E din 2015 si e superb..si putina comedie, dragoste, dar si bogat la nivel ideatic. Spor:*

| Rainbow12346 a răspuns:

Iti recomand 'Sub aceeasi stea'

| Cozorici_Oana_Elena_1994 a răspuns:

Kingsman: The secret service;
Uita-te mai intai la trailer si vezi daca ti se pare interesant.Eu cred ca merita sa-l vizionezi.