| flytothemoon a întrebat:

Am si eu o nelamurire. In Fast and Furious 5, Letty parca murise si in F&F 6 este vie!? Apoi in 7 este iar moarta sau nu am inteles eu bine? Vreau sa mi explice si mie cineva happy dau funda!

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Te-ai uitat la Fast and Furious 7? Eu da, si era vie.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ufff, nu mai stiu, dar nu se desfasoara in ordine cronologica, adica in Tokyo drift, Han moare, apoi apare in 4 sau in 5, asa si cu Letty, dar ea nu moare, a fost o inscenare sau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Fast And Furious 6 si intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu am inteles bine intrebarea ta. Pai nu... Nu este moarta in partea a saptea. Nu era si ea la sfarsit pe plaja cand isi iau ramas bun?

| flytothemoon explică (pentru anonim_4396):

Am vazut 6 - le... dar in 5 parca a murit si in 6 aparea vie. in 7 a inceput Dominic sa spuna diverse lucruri despre trecutul ei si au mers la 'mormantu' ei. daca era vie in 6 de ce nu era amnezica? pentru ca in 7 asa parea...

| Sn4k3 a răspuns (pentru flytothemoon):

Pai parca incepea sa isi aminteasca lucruri din trecut + ca Dominic i-a amintit in 6 parca niste chestii din trecutul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naiba mai intelege ce au facut regizorii. Oricum ultima parte a fost cea mai jalnica parte din toata franciza. Finalul a fost frumos, in rest nu mi-a placut.

| flytothemoon explică:

Nici eu nu mai înteleg nimic din franciza...problema este ca fiecare parte are alt regizor, mmdeci nu prea s au consultat intre ei happy
Si da, m am uitat si la 7, unde Letty isi refacea memoria incet.