| cristiana1234 a întrebat:

Am vazut un episod dintr-un anime in care era vorba despre o fata pisica care am mancat tortul unei fete blonde aceasta a dat vina pe un baietel care zicea ca tortul a fost mancat de o creatura uriasa iar alta fata (tot blonda) ia loat apararea si a stat pe strada cautand acea creatura pana a vazut o fata pisica si a inceput sa alerge dupa ea (nu imi amintesc bine dar am impresia ca a prins-o nu mai stiu )

intrebarea este : cum se numeste animeul si unde il pot vedea
funda vot va dau ce vreti doar spuneti-mi ce anime este

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Anime-ul se numeste Mayoi Neko Overrun happy
Vizionare placuta, si mie imi place mult genul acela de anime: grafica, stilul, caracterele, atmosfera, genurile si multe altele happy

| DanteR a răspuns (pentru DanteR):

P.S. daca nu este acela, cauta pe net la genurile catgirls deoarece acolo sunt multe happy

| cristiana1234 explică (pentru DanteR):

Asta e mersi mult

| cristiana1234 explică (pentru DanteR):

De cand il tot caut... mersi

| DanteR a răspuns (pentru cristiana1234):

Placerea este de partea mea happy

| cristiana1234 explică (pentru DanteR):

Da... sti cumva unde il pot vedea?

| DanteR a răspuns (pentru cristiana1234):

Iti trimit prin mesaj linkul deoarece nu ma lasa legea site-ului TPU...
si imi pare rau ca am raspuns asa de tarziu dar...m-a doborat o raceala iar acum ma simt ceva mai bine.
vizionare usoara si placuta happy