| Crystyany90 a întrebat:

As dori sa aflu numele unui film pe care nu mi-l pot aminti: o gasca de prieteni pleaca intr-o excursie si toti fumeaza iarba, iar la un moment dat, cineva ii vaneaza si ii omoara, iar la final se dovedeste a fi una din fetele din gasca...NU E ASTA: The Boys Love Mandy Lane

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Shrooms-Ciuperci?(2007).Astia 6 din film culegeau/consumau ciuperci halucinogene, nu iarba. http://www.youtube.com/watch?v=wHhwiT6eedc

2 răspunsuri:
| Andrei_Marshall_1994 a răspuns:

Hi. incearca sa amintesti de Alpha Dog cu Justin Timberlake cu Gasca sau
Wilds Hogs happy

| Crystyany90 explică (pentru Andrei_Marshall_1994):

Nu e nici unul din ele...straight face Multumesc oricum.