| dhgrufgyrjk a întrebat:

Buna din nou!
Cand eram mai mica, am privit un film, caruia nu-i tin minte denumirea, si poate ma ajutati voi sa mi-o amintesc...
Din tot filmul tin minte doar ca "O fata plecase la masaj, acolo unde masajist era un baiat care era orb. Fata s-a indragostit de el, si el la randul lui, s-a indragostit de ea. Cum am mai spus, era orb, dar de la o anumita varsta... Ii spunea acelei fete despre momentele pe care si le aminteste de cand era copil si de cand putea sa vada, si isi amintea cel mai bine despre cum arata vata de zahar," Mai departe nu stiu nimic. Poate stiti voi despre acest film. Dau funda! Seara Buna!

Răspuns Câştigător
| eternity_7621 a răspuns:

At First Sight 1999 cu val kilmer si mira sorvino
uite aici site http://www.cinemarx.ro/filme/At-First-Sight-Atingerea-Dragostei-7004.html
:)

2 răspunsuri:
| aXo a răspuns:

Incearca Blind Date big grin