| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Stie cineva cum se numeste un film pe care eu l-am vazut cand eram mai mica si tare mi-as dori sa-l revad.Fimul era unul de craciun cu un afacerist bogat dar fara familie si seful sau punea mare pret pe familie. El s-a gandit sa inchirieze o familie pentru craciun.in alta parte o mama singura cu o fetita si un baiat trc pe langa casa afaceristului, casa care o avea si fata femeii in miniatura, dar identica...Ma ajuta cineva cu denumirea filmului va rog?

Răspuns Câştigător
| Robert0101 a răspuns:

Salut! Uite aici un link cu mai multe filme de craciun, poate il gasesti acolo http://SPAM/filme-de-craciun/

| corinusdeplus a răspuns (pentru Robert0101):

Filmul se numeste "Borrowed hearts".Imi spui te rog unde il gasesc si eu full, chiar daca nu il gasesc subtitrat...Iti dau funditalaughing

| Robert0101 a răspuns (pentru corinusdeplus):

Poftim http://stagevu.com/video/vzcjgxvongsm vezi daca iti merge, daca nu iti caut alt link, nu cred ca are subtitrare :)

| corinusdeplus a răspuns (pentru Robert0101):

Tot nu merge dar multumesc ca ai incercat.Meriti funda cu drag.

4 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Parca se numea"O familie de imprumut" sau "O familie de inchiriat"