| xCookiieMonster a întrebat:

stiti cand apare episodul 10 din rosario vampire sezonul 2 in romana? pls sa imi spuneti. funda+ voturi :X

2 răspunsuri:
| DanteR a răspuns:

Sa fiu sincer eu nu stiu dar daca doresti iti pot creea eu un txt cu traducerea facuta de mine, ti-l trimit pe mess daca adaugi danteanime@yahoo.com si apoi pui textul pe tel iar cand privesti Rosario Capu 2, citesti traducerea dp tel.
app...iti pot da si o adresa de unde il poti descarca in Super HD fara orice subtitrare sa-ti fie mai usor sau ai putea chiar tu sa-i fixezi subtitrarea...cum doresti.
astept sa ma adaugi in cazul in care vrei subtitrare la vreun anime.
app, am luat scor perfect la bac la engleza asa ca stiu f bine happy