| Maria_Miruna_1998 a întrebat:

As vrea cateva povesti de groaza, scurte.Cea mai buna poveste de groaza primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://r4legend.blogspot.ro/
http://bella-povestidegroazax.blogspot.ro/
Sunt foarte multe site-uri, scrie pe google povesti horror/de groaza si o sa vezi ca o sa iti dea foarte multe site-uri cu povesti horror. Bafta!

| Maria_Miruna_1998 explică (pentru Sn4k3):

Multumesc.Primesti Funda!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Maria_Miruna_1998):

Multumesc si eu.

6 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Poti cauta pe www.creepypasta.com si ai acolo toate categoriile.Insa sunt in engleza.Sunt si pe net unele povesti traduse.

| zed0mrt a răspuns:

Daca vrei povesti de groaza, uite-te la American Horror Story, e super, recent am terminat sezonul 1. Si ti-l recomand, chiar e foarte interesant.

| Adinutza7891 a răspuns:

Poți caută povesti horror, creppy, de groaza pe net și îți da 10000000 și ceva de povesti tari