| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Care v-a placut mai mult dintre Interstellar, Arrival si The Martian?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dune.

| VoidEternal a răspuns:

Arrival
Interstellar
The Martian

| FreddieM a răspuns:

1.The Martian
2 Interstellar
3.Arrival
Cheers

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Îmi place INTERSTELAR, Călătorind prin Univers. Celelalte nu le știu

| OvidiuSorinCupsa a răspuns:

A Serbian Film

| FreddieM a răspuns (pentru OvidiuSorinCupsa):

Nu cred ca exista un film mai grotesc ca asta. Bolnav mental scenaristul și regizorul care au ideat și făcut o asemenea... pur și simplu nu găsesc cuvintele potrivite sa descriu oribilitatea și dezgustul care ți-l provoacă.
Dacă te intrebi de ce m-am uitat, în viata nu,, cresti'' mental doar cu lucruri feerice și pozitive ci și cu opusul lor.
Cheers