| Marutz_Carmen_1988 a întrebat:

Caut un film cu un om care merge pe strazi si vede demonii din oameni. Daca un om care are demon, atinge alt om, demonul de duce mai departe la altul. La sfarsitul filmului, el crede ca salveaza lumea si omoara ultimul demon, dar un soarece atinge omul ala si demonul este prezent iar. Aveti idee cum se numeste filmul? Il caut de ani buni

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Bone Collector (1999)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cândva, a fost la TV un film asemănător, Fallen (Demonii printre noi, 1998).
Ar putea fi ceea ce cauți.

https://en.wikipedia.org/wiki/Fallen_(1998_film)