| daariana a întrebat:

Cine imi spune un film frumos, romanic, erotic, ceva cu scene de dragoste, pe care sa il vad cu iubitul inainte sa facem pasul urmator in relatie ( adica ne-am propus sa facem dragoste ). Dau funda, AJUTOOOR! laughing

Răspuns Câştigător
| zDafuq a răspuns:

Tres Metros sobre el cielo ( e puțin dramă dar e superb) și continuarea "Tengo ganas de ti" e la fel de frumos. big grin E cel mai frumos film, ți-l recomand.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The First Time

| daariana explică (pentru faramatania):

L-am vazut deja sad altul nu stii?

| faramatania a răspuns (pentru daariana):

Dear John
The Holiday
Serendipity
Beautiful Creatures
Safe Haven

| kagome17 a răspuns:

LOL din 2012- e un film de dragoste, frumos si are si faze pe care le vrei tu

| Нор_Ника_1998 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo 1, 2

| Margot a răspuns:

Friends with benefits laughing