| Milu_Florina_1996 a întrebat:

Cine ma poate ajuta?
M-am uitat la filmul Fifty Shades of Grey insa nu cred ca finalul e acela pe care eu l-am vazut.Filmul la care m-am uitat, in ultima parte o arata pe ea in lift, rostind numele lui.
Asa se termina filmul?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sunt 3 carți [o trilogie semnată de E. L. James (Erika Mitchell)], vol I Fifty Shades of Grey, vol II, Fifty Shades Darker, vol III Fifty Shades Freed.Filmul Fifty Shades Of Grey (2015) este ecranizarea primului volum din seria respectivă,care se termină asa, ea (Anastasia) despărțindu-se de Christian, exact așa se termină și primul vol.În volumul II se împacă cu el si încheie un nou contract, dar dacă va fi și un alt film după cea de-a doua carte și apoi a treia nu se stie, chiar nu se știe, încă. Poți citi însă cărțile.

| Ӄαϩϩὶε a răspuns:

Dacă ea avea lacrimi în ochi când i-a rostit numele, inseamna ca ai văzut prima parte din film, care e singura valabilă până în momentul de faţă. O să mai apară și continuărilehappy Partea care ai văzut-o e strict filmul pentru prima carte, sau pe jumătate, habar n-am. În orice caz se mai fac încă 2 filme happy