| dennis1996 a întrebat:

Cu ce program ma pot uita la filme HD? am windows Xp orice program descarc imi merg sacadat vreo idee? happy

13 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Asigure-te in primul rand ca ai driverele actualizate la placa video, apoi incearca sa folosesti VLC sau GOMplayer. Succes!

| horia2012 a răspuns:

KMPlayer. Du-te aici si descarca:
http://www.softpedia.com/progDownload/KMPlayer-Download-26726.html
-te duci pe"Softpedia Mirror (RO)"
si astepti. E gratis. Il descarci si-l instalezi.
Nu stiu ce codec-uri folosesti, dar iti
recomand Klite codec:
http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm
-alegi"Download -Lite Codec Pack 9.7.5 FULL"
(pentru a instala alte codec-uri, trebuie sa le dezinstalezi pe celelalate). Dupa ce le dezinstalezi, dai Restart.

| emag a răspuns:

Gom player

| dennis1996 explică (pentru emag):

Tot sacadat sad

| dennis1996 explică (pentru emag):

Am incercat cu BS player, GOM, VCL, si tot sacadate merg... nu sunt un expert in calculatoare mai bine zis am laptop deci nu stiu unde aflu cati RAM sau placa video am

| emag a răspuns (pentru dennis1996):

Da nu scris pe laptop, adica nu l-ai luat nou a sa aiba o chestie lipita pe el unde sa scrie informatiile? si eu am laptop si imi merg toate programele

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Vlc Player este foarte bun.

| johnnyMe a răspuns:

Vlc player
Ce procesor, placa video si RAM ai?

| dennis1996 explică (pentru johnnyMe):

Dnu sunt profesionist in calculatoare mai bine zis am laptop daca imi zici cum pot sa aflu happy

| johnnyMe a răspuns (pentru dennis1996):

Apesi windows taste+R iar in casuta in care iti apare scrii msconfig si apoi apesi enter!
Sau poti sa imi spui modelul de laptot si iri spun exact! big grin

| tofanlucian12 a răspuns:

Poate nu ai placa video instlata. ca program de vazut filme iti recomand kantaris, vlc, bsplayer. bafta!

| DrugAddict a răspuns:

Eu iti recomand BSplayer dar acum depinde si de placa video. happy