| biancaebar a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul Joker (2019)?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

@RAY ce sarac esti, eu mananc de 70 de lei pe zi, iar tu de 25 de lei pe saptamna, si asta in avanpremiere ca altfel mananci si de 20 de lei, mai o scoti cand mergi la IMAX acolo cred ca iti ajung banii si de proteine pe saptamana aia.
Eu am o propunere in primele locuri TPU sa fie doar cei foarte bine mancati, de la 100 de lei in sus/zi e persoana!
Evident ca comentariul meu este o gluma si trebuie tratata ca atare.

| RAY a răspuns:

Cam prost filmat cu telefonul ma asteptam sa fie cel putin full hd, nu am inteles nimic din film era in Rusa din pacate, pe bani de la film eu manc 7 zile, nu il vad ceva wow mai mult reclama, mai mult recomand in the tall grass http://www.youtube.com/watch?v=7afc9gTbVFI

| RAY a răspuns:

9 Octombrie | Simpatik a răspuns:
@RAY ce sarac esti, eu mananc de 70 de lei pe zi, iar tu de 25 de lei pe saptamna, si asta in avanpremiere ca altfel mananci si de 20 de lei, mai o scoti cand mergi la IMAX acolo cred ca iti ajung banii si de proteine pe saptamana aia.

daca tu iti permiti sa dai 21 de milioane de lei vechi doar pe hrana ce sa spun, chiar nu vad necesara suma asta, mai bine sarac, sanatos decat bogat si obez, bonav

| biancaebar explică (pentru sierra1):

Scuze nu am vazut intrebarea, de abia am vazut ieri filmul si vream sa stiu opiniile celorlalti

| sierra1 a răspuns (pentru biancaebar):

Ok

| FreddieM a răspuns:

Nu l-am vazut. Merita deranjul?

| biancaebar explică (pentru FreddieM):

In opinia mea, da mi-a placut foarte mult

| Theo94 a răspuns:

Mi-a placut.

| xkcszerokcszx a răspuns:

Blana bomba