| AfRodiTa_4919 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi o viata ca in filme, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Pisica Angus si sarutul perfect
sau in numele original :Angus, Thongs and Perfect Snogging

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O viata cu sare si piper ca in "Desperate housviwes". smug

| ForbiddenLove a răspuns:

Ar fi interesanta o viata ca in the vampire diaries sau ca in gossip girl :X.
ori unul dintre acestea ori un film romantic cu un sfarsit fericit.nu imi vine acum unul in minte sad

| Freaky a răspuns:

O viata ca a Isabellei Swan.Nu sunt fan twilight, da nu m'ar supara un prieten vampir!laughing sau macar sa stiu ca ma pot baza pe el, sa ma ajutethinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața bate filmul așa că nu-mi permit nici măcar în vis!
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Lord of the rings, Piratii din Caraibe, Troia, Ice Age laughing, Wild child, oricum, sigur in unul in care joaca Orlando Bloom :X blushing

| alice_2151 a răspuns:

Twilight sau GossipGirl big grin

| DamnedShadow a răspuns:

Sunt regizorul propriului meu film. happy

| Ready a răspuns:

As alege o viata ca in seria American Pie.numai petreceri, distrctie si fete frumoasehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matrix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de fotbalist

| VistaDon1 a răspuns:

Cu siguranta ca as alege Dexter(serialul) e vorba de Miami(Florida) si de lipsa grijei pentru bani!