| VodkaIsMyBestFriend a întrebat:

Dati-mi si mie niste animeuri sa fie gen Pokemon sau cum erau alea la Cartoon Network-Bakugan parca (adica sa fie cu lupte cu creaturi, ceva, nu stiu) sau ca naruto sau dragon ball cu oameni care au un fel de superputeri sau asa ceva.Nu vreau cu vampiri sau mai stiu eu ce alte chestii. Nu conteaza daca sunt animeuri mai vechi sau mai noi.Sa fie smechere sa am cu ce sa imi mai pierd timpul liber.

7 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Yu-gi-oh
beyblade
b-daman
one punch man
kuroko no basket (3 sezoane)
Yu-Yu-Hakusho (112 episoade)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digimon, e foarte asemanator cu pokemon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digimon, e foarte asemanator cu pokemon.
Yu-Gi-Oh

| anamar1a a răspuns:

Beyblade.

| lisa00yuki a răspuns:

Salut ce zice de Cardfight Vanguard.

| MariaSilvia1999 a răspuns:

Mie imi plac astea:
Full metal Alchemist,Another, ao no esxorcist,atack on titan,natsume yuujinchou,Danganaropan, Deat parade, inazuma Eleven, Hell girl, shaman king. laughing bafta

| fara0nume a răspuns:

Regele shaman se gasesc unele episoade si in romana si eu l am vazut e super smecher