| onlyiforyou0100 a întrebat:

Hei TPU,vreau cateva filme cu relatii la distanta care rezista,sau statusuri pentru ca iubitul meu a plecat in Algia si toata lume imi spune ca o sa ne despartim,dar eu nu cred asta si eu ma demoralizeaza,vreau cateva statusuri sa ma incurajeze,sau filme, ceva.Va rog mult.Ba chiar sfaturi dar nu.mi ziceti ca ne despartim crying

Răspuns Câştigător
floresdemayo
Userul Lunii
| floresdemayo a răspuns:

Acum, ce vrei, să te mințim frumos? :))

Chiar îți recomand filmul "Minte-mă frumos" (2012), un film care îți va face ochii să zâmbească.
http://www.cinemagia.ro/filme/minte-ma-frumos-578094/

Iar filmul următor, pare a fi copia indigo a poveștii tale de dragoste.

Amor la distanţă (Going the Distance), 2010
http://www.cinemagia.ro/filme/going-the-distance-34977/

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si dacat sa pui statusuri nu mai bine vorbesti cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde acum si cat pleaca daca e o sap o luna da merge, dar 5 luni sau an, vezi sa nu tina.

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Stii ce, mersi de sfat dar nu mai conteza cat sta, unde sta si de ce sta.Important este ca ne iubim si ca avem incredere unul in celalalt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Acum am vazut ca ai 16 ani. iubire din astea am mai auzit eu, asa ca nu o sa mori gasesti repede pe altul. succes

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Bine cum zici tu, e parerea ta si nu te contrazic, poate asa va fi, dar acum eu stiu cum decurge relatia noastra si sper ca nu o sa ne despartim.Cat despre a.mi gasi altul, nu mersi.O sa.l astept!

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Tu pe el poate, ori pana gasesti unu mai aproape si mai interesant, dar nu stii niciodata daca el pe tine da. toti promit, daca e sa te iei dupa toti nu ajungi nicaieri.

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Ok.Mersi oricum pentru sfaturi :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Sa stii ca nu am zis cu rautate, zic din ce am vazut, dar na poate voi sunteti exceptia ce confirma regula. numai bine

| onlyiforyou0100 explică:

Anglia*