| onlyiforyou0100 a întrebat:

Hei TPU,vreau cateva filme cu relatii la distanta care rezista,sau statusuri pentru ca iubitul meu a plecat in Algia si toata lume imi spune ca o sa ne despartim,dar eu nu cred asta si eu ma demoralizeaza,vreau cateva statusuri sa ma incurajeze,sau filme, ceva.Va rog mult.Ba chiar sfaturi dar nu.mi ziceti ca ne despartim crying

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum, ce vrei, să te mințim frumos? :))

Chiar îți recomand filmul "Minte-mă frumos" (2012), un film care îți va face ochii să zâmbească.
http://www.cinemagia.ro/filme/minte-ma-frumos-578094/

Iar filmul următor, pare a fi copia indigo a poveștii tale de dragoste.

Amor la distanţă (Going the Distance), 2010
http://www.cinemagia.ro/filme/going-the-distance-34977/

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si dacat sa pui statusuri nu mai bine vorbesti cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde acum si cat pleaca daca e o sap o luna da merge, dar 5 luni sau an, vezi sa nu tina.

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Stii ce, mersi de sfat dar nu mai conteza cat sta, unde sta si de ce sta.Important este ca ne iubim si ca avem incredere unul in celalalt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Acum am vazut ca ai 16 ani. iubire din astea am mai auzit eu, asa ca nu o sa mori gasesti repede pe altul. succes

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Bine cum zici tu, e parerea ta si nu te contrazic, poate asa va fi, dar acum eu stiu cum decurge relatia noastra si sper ca nu o sa ne despartim.Cat despre a.mi gasi altul, nu mersi.O sa.l astept!

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Tu pe el poate, ori pana gasesti unu mai aproape si mai interesant, dar nu stii niciodata daca el pe tine da. toti promit, daca e sa te iei dupa toti nu ajungi nicaieri.

| onlyiforyou0100 explică (pentru anonim_4396):

Ok.Mersi oricum pentru sfaturi :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Sa stii ca nu am zis cu rautate, zic din ce am vazut, dar na poate voi sunteti exceptia ce confirma regula. numai bine

| onlyiforyou0100 explică:

Anglia*