| Ìlìe_Sìlvìu_2001 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva cu numele unui film?
Nu mai stiu cum se numea,dar stiu ca era un Psiholog(femeie) care lucra intr-o inchisoare.
Sotul ei era seful inchisorii iar acesta(sotul) avea obiceiul impreuna cu un prieten bun de al lui,(prietenul lui era politist in aceiasi inchisoare)aveau obiceiul de a tortura fete.
Le lega de pat si le tortura in timp ce le filma.
Iar acum una dintre victimele sotului ei,ii apare psihologului incercand sa ii explice ce face sotul ei.
Ea este posedata de acea fantoma, duoa care isi omoara sotul.
Dupa este luata drept nebuna si este inchisa in inchisoarea respectiva.

1 răspuns:
| Indira259 a răspuns:

Gothika (2003)