| EduardEDU2442 a întrebat:

imi cer scuze pentru, intrebarea asta, In the vampire diaries, elene are o sora gemana, sau chiar are doua roluri?

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Are doua roluri. De fapt are 3, pentru ca in cateva episoade existe 3 doppelganger pe care le interpreteaza : Elena, katherine si amara. Si in Originals are si un un al patrulea rol: tatia.

| EduardEDU2442 explică (pentru Oana92):

Serios? laughing)))))

| Oana92 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Da! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti numele Actritei pe Gogle si vezi daca sunt doua surori gemene dar tind sa cred ca e una si singura

| SabinaQueen a răspuns:

Juca doua roluri, dar intr-un episod a jucat 3 personaje! Acum nu mai joaca in serial.

| MTSimo a răspuns:

Are doua roluri, eventual are o dublura in unele momente.

| EduardEDU2442 explică (pentru MTSimo):

Serios?
Sa te saruti cu atatia oameni? ))))