| VALENTINfhhg a întrebat:

stiti cumva programe de creat subtitrari? nu vreau sa aud de SWXE workshop, pentru ca mi se vede foarte mic tabloul de vizaulizare si ar fi bun si un tutorial :* :* :* :* :*

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Subtitle Workshop sau Aegisub.
Astfel de softuri iti dau ocazia sa modifici din setarile lor dimensiunea scrisului si a meniului.
Tutoriale sunt pe internet. Cu putina documentare, te vei descurca!winking

| VALENTINfhhg explică (pentru dannyel86):

Aegisub,mersi mult foarte bun programul si te acomodezi repede

| dannyel86 a răspuns (pentru VALENTINfhhg):

Si eu tot cu Aegisub lucrez si, la nevoie, ma folosesc si de Subtitle Workshop happy