| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tupeiştilor! Cu întrebarea asta fac o favoare cuiva. Aşadar, ştiţi filmul ăsta în care se petrec chestiile astea? Era o familie care avea o fetita pe nume Amanda. Aia avea cam 6 ani
au mers la niste neamuri si asa s-a inecat intr-un lac incercand sa recupereze o minge pe care a scapat-o. Asa si moare, ma-sa n-o poate salva. Ca sa treaca peste, parintii se hotarasc sa mai faca un copil si au o fetita, Kitty. Mama ei e singura care isi da seama ca (,) copilul e posedat de spiritul amandei si femeia le zice celorlalti asta, dar o cred nebuna si o interneaza.
De ziua lu Kitty o externeaza. Acasa aia se joaca cu cuburi de nu ştiu ce fel.
Scrie din cuburi "mori". Maica-sa fuge la ceilalti sa le zica
si cand ajung si ei se juca normal. Pana la urma apare si fantoma amandei si incearca sa le ucida pe mama ei si pe Kitty. Maica-sa moare in padure inecata desi nu era apa deloc (creepy) si katty scapa. Fain film trebuie sa fie.

3 răspunsuri:
| anapatrascu a răspuns:

Si care e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru anapatrascu):

"Aşadar, ştiţi filmul ăsta în care se petrec chestiile astea?"

| anapatrascu a răspuns:

Da.