| Petre_Dragos_1998 a întrebat:

Salutare TPU, în ultimele zile am venit acasă cu prietena mea să ne uităm la niște filme în timp ce ronțăim ceva... chipsuri, sărățele, etc...
Dar nu mai vreau prostii să ronțăim... deci aș avea o întrebare...
Ce putem ronțăi când ne uităm la filme?
Azi am făcut niște mere tăiate cu niște prune. Ce ale gustări sănătoase aș mai putea face/cumpăra?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu daca sunt foarte sanatoase, dar puteti rontai seminte de floarea soarelui, eu asta rontai cand ma uit la cate un film/serial/anime. Ma duc inainte la magazin si imi cumpar de 5 sau 8 lei seminte de floarea soarelui si apoi rontai pana nu mai pot, fac asta cam de vreo 5 ani, si nu mi s-a intamplat nimic, sunt perfect sanatos, si nici apendicita nu am facut. Sper ca te-am ajutat!