| elyfel a întrebat:

Stiti cate episoada are tanar si nelinistit de pe protv?

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Pai a ajuns cam pe la episodul 9812

| elyfel explică (pentru georgiana967):

Chiar atat de multe?

| georgiana967 a răspuns (pentru elyfel):

Crede-ma atatea sunt, am luat informatia de pe imdb.com poti cauta si tu, cred ca o sa fie mai multe pentru ca ultimul episod dateaza din ianuarie parca 2012, deci s-ar putea sa se mai fi facut si altelelaughing

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

9,984 de episoade si are 39 de sezoane se va termina cam in 3-4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9,984 episode 39 sezoane

| Asami a răspuns:

Stiti ca Tanar si Nelinistit nu e cel mai lung serial... http://tvpedia.org/......erial.html la episodul 3979 cred ca a ajuns tanar si nelinistit, dar in USA episoadele sunt cu 5 ani inainte. Canalul pro tv transmite in 2010 episoade din 2005, distanta dintre episoadele difuzate in Romania şi cele difuzate in SUA este de cinci ani.Numarul total al episoadelor este de 9460 la data de 23 iunie 2010 in USA.

| Dontspeek a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/T%C3%A2n%C4%83r_%C8%99i_nelini%C8%99tit
9465(din 17 august 2010)
4228(2 mai 2012)

| rock231girl a răspuns:

Multe

Răspuns utilizator avertizat
| RobyRob15 a răspuns:

Doame ma eu ma uit e super dar dracu atat de multlaughing