| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste filme fantastice sau sf?
Nu filme ca Suicide Squad, nu-mi place

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Holy Motors (2012),Pleasantville (1998),Bird People (2014),Inland Empire (2006),Lost Highway (1997),L'écume des jours ( Mood Indigo 2013), Code 46 (2003),Children Of Men (2006),Repo Men (2010),Equilibrium (2002),District 9 (2009),Oblivion (2013),Looper (2012)

6 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Daca apreciezi arta japoneza iti recomand Sword Art Online Filmul in caz ca a aparut.

| anonim_4396 explică (pentru MasterGamer1995):

Am spus film, nu desen animat japonez, detest chestiile astea, cand lumea imi da altceva, si nu ce cer

| mfker a răspuns:

Intra pe imdb si gasesti top de sf-uri, alegi ce-ti place

| anonim_4396 explică (pentru mfker):

Vezi ca nu esti singurul om care a auzit de imdb
Eu am cerut filme vazute, nu rahaturi de sugestii sa intru pe nu stiu ce site

| mfker a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene virtual invata sa folosesti internetul, apoi invata sa te exprimi, apoi uita-te la 'In Time'!

| anonim_4396 explică (pentru mfker):

Stiu sa il folosesc, mersi.