| ReiVaN a întrebat:

Sunt sanse mari ca anul acesta zmeura de aur sa o primeasca Twilight, iar premiile pentru cel mai slab film, cei mai slabi actori, cel mai slab regizor in cadrul competitiei sa le primeasca tot filmul Twilight si actorii ce joaca in el.
Eu unul sunt de acord, dat fiind faptul ca e un basm pentru fetitele de 12 pana la 16 ani, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Twilight e un gunoi ce nu se poate numi film e perfect pentru copilași, homosexuali și alte specimene asemănătoare. Dacă aș fi critic, mi-ar fi scârbă să îl urmăresc în detaliu.Chiar și filmul Monsters (2010) cu buget redus și actori amatori e mai bun decât, toată triologia twilight la un loc.

| ReiVaN explică (pentru Hevnoraak):

..eu sunt critic happy, nu profesionist dar ma ocup cu asta.
N-ai idee cata durere e sa analizezi fiecare gest al virgineilor alora...

| AlexMirel97 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Sunt de acord, e un gunoi cu niste gunoaie de actori si toate cele. Totusi, nu crezi ca ai cam exagerat insultand in halul ala milioane de persoane? Daca le place, sa le placa! Asta nu inseamna ca sunt "specimene ciudate".

| Hevnoraak a răspuns (pentru AlexMirel97):

Nu am exagerat deloc, ei trăiesc într-o minciună, sunt prea orbiți, filmul e un gunoi dar și-a atins scopul, a prins la cei cu minte cât un robot de bucătărie.Filmul e făcut în așa fel încât să aibă priză la cei slabi, care sunt orbiți de povești de dragoste and și vampiri adolescenți.Mulți când o să le vină mintea la cap o să regrete la ce sau uitat, garantat.

| ReiVaN explică (pentru Hevnoraak):

Funda pentru comentariul asta, ti-o dau maine.

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e prea bine lucrat dupa parerea mea...nu e nici pe jumatatea lui ''The Vampire Diaries '

| ReiVaN explică:

Nu am primit pana acum raspunsuri de gen " cine esti tu sa critici o mare capodopera, munca unor oameni " pentru ca e prea tarziu si fanii twlight dorm?

| M25M a răspuns:

Nu am vazut filmul insa vreau sa se intample tot ce ai spus tu big grin

| Hevnoraak a răspuns:

Jur când o văd pe actrița aia, zici că fața ei e făcută din beton armat.Nici o emoție, nici un gest și Bane din The Dark Knight Rises care are fața acoperită de o mască schițează gesturi mai bine ca ea.

| Hevnoraak a răspuns:

Filmele bune se fac, doar trebuie să cauți unde trebuie.

| Hevnoraak a răspuns:

Mulțumesc de fundă.

| Hevnoraak a răspuns:

Depinde de genul care îl dorești.

| lolmylolyou a răspuns:

Eu am 13 ani si nu ma dau in vant dupa Twilight.Si apropo sunt de acord cu tine

| AddaSweetForever a răspuns:

Parerea mea este ca Twilight este o poveste de dragoste draguta! Filmele m-au cam dezamagit si pe mine, dar cartile sunt extraordinare!