| LoLMon a întrebat:

Ziceti-mi si mie un serial gen the waking dead.Captivant

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Z Nation, In The Flesh, iZombie (17 Martie 2015), Helix, The Last Ship, Resurrection, The Leftovers, Les revenants (The Returned 2012), mai poți încerca si Dominion, The Strain//The After (ep. pilot a fost în 2014, ep.2 în 2015?)

| LoLMon explică (pentru faramatania):

Care e preferatul tau?

| faramatania a răspuns (pentru LoLMon):

Preferatul meu rămâne The Walking Dead! dar...mai pot urma și altele, ex.Helix,The Last Ship iarăsi un serial f.bun și f.f.interesante:Resurrection, The Leftovers, Les revenants și așteptam cu mare interes The After că va continua în 2015 (informația era ceva mai veche), dar se pare că a fost anulat cam din start.Ar fi fost un serial bun, cred, nu pierzi nimic să vezi acel ep. pilot.

| Sn4k3 a răspuns:

Incearca Supernatural ( cel mai tare serial ), ar mai fi si Reaper si Spartacus. si Doctor Who daca iti plac sf-urile.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi9725 a răspuns:

Incearca Revolution, Lost sau chiar Terra Nova, ori Salemwinking

| Rony_Bogdan_1986 a răspuns:

Z nation.