| Becka a întrebat:

Buna amigooo :* Eu fac parte din mai multe chestii : Dansuri, Cor, Chitara, Canto, Vioara, Mandolina, Pian, Inot si Flaut.As vrea sa renunt la 3. laughing)) Imi dati si mie ceva idei? Va rog. Vreau sa ma decid cat mai repede :*:*Mersii happy

Răspuns Câştigător
| Maarina a răspuns:

Flaut. Mandolina si Vioara! Restul sunt foarte importante pentru a fii intr-o trupa sau ceva de genul.

| Becka explică (pentru Maarina):

Sa stii ca la asta m`am gandit si eu.Dar bineinteles, vroiam sa ascult si parerea TPU`ului...

7 răspunsuri:
| minniemouse1312 a răspuns:

Cor,vioara,mandolina! happy

| Becka explică (pentru minniemouse1312):

Poti te rog sa argumentezi de ce as renunta la cor? happy

| minniemouse1312 a răspuns (pentru Becka):

Mie Corul mi se pare inutil. Inotul. este super!happy

| MCMirela a răspuns:

Eu iti zic doar sa nu renunti la inot.In rest, sunt surprinsa cate lectii poti face, bafta in continuare!

| Becka explică (pentru MCMirela):

Imi place, pot si reusesc. Asta e motto`ul meu laughing Multumesc multhappy

| PsychoDreams a răspuns:

Mandolina,vioara,flaut.