| rudfy a întrebat:

Cum curat pietrisul din acvariu cu furtunul? cand am cumparat filtrul mi-a dat si un furtunas problema e ca nu stiu cum sa il folosesc straight face. Am incercat sa atasez furtunul la filtru dar nu pot..HELP ME! Funda happy

3 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Furtunasul il pui cu un capat in afara acvariului si cu unul la filtru. Trebuie sa iti faci un test IQ daca nu poti sa atasezi furtunul la filtru. Si filtrul nu e pentru curatat pietrisul. Sa stii ca nu glumesc cu testul IQ.

| rudfy explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Auzi te crezi cam despept tu laughing normal ca stiu ca filtrul nu e pentru curatat pietrisul..eu intrebam cu totul altceva: cum curat mizeriile de pe pietris folosind furtunul nu cum scot apa folosind furtunul atasand la filtru. si cred ca tu trebuie sa iti faci un test IQ. sper ca nu te astepti la funda pentru rapunsul tau cretin.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru rudfy):

Ramane valabila chestia cu testul IQ: depaseste 131 si mai vorbim happy