| nicky2 a întrebat:

Hey. Am un catel de un an si vreau sa il dersez! Pot dresa un catel la un an?
Funda

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Da,il poti dresa chiar tu.Este un pic mai dificil la varsta asta, insa daca iti doresti cu adevarat poti reusi.Depinde si de rasa cainelui.Dar daca il inveti lucruri simple la inceput si ii oferi si o recompensa, atunci o sa dai randament cu dresatul.Bafta!

1 răspuns:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Bineinteles ca il poti dresa dar, trebuie sa il duci la un dresor fiindca nu e obisnuit cu lectiile de dresaj deci are nevoie de o persoana rabdatoare si cu experienta.