| Trandafirii a întrebat:

Hey, TPU eu plec sambata care va veni la Bucuresti si eu sunt din barlad, si stam pana luni, si drumul dureaza 4 ore, asa ca vom opri la baie de vreo 2-3 ori la peco la penzinarii, si mereu la fiecare benzinarie vad cate un catel, si ii dau de mancare boabe din alea pentru catei, ca am o gentuta speciala pentru asta ca am si eu 9 caini, ma rog si e bine ca dau de mancare la cateii de acolo? exprimati-va parerea complet! Funda!

4 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

De ce sa nu fie un lucru bun?
Cainii care sunt infometati si necajiti ajung sa fie agresivi, sa muste si in consecinta vor fi eutanasiati.
E admirabil ce faci. Nu multi fac asta. Desi toti ar trebui sa ne ocupam intr-un fel sau altul de cainii fara stapan. Daca fiecare om ar avea suflet cat sa-i hraneasca din cand in cand ar fi mai multa pace in lume.

| Trandafirii explică (pentru Kriss96):

Multumesc mult, este adevarat, sa le dai si tu mancare si apa!

| ViatacuLouie a răspuns:

Nu este bine datorita faptului ca hranesti maidanezii care te vor musca dupa.

| REbeCaElY a răspuns:

Intreaba,ti parintii daca iti da voie sa, i hranesti laughing)