| cristygameru a întrebat:

am un caine dog argentinian si nu mai vreau sa-l dau la imperecheat. exista vreo alta cale de "castrare", decat sa-l opereze taindu-i bilele*?
ROG SERIOZITATE SI RASPUNSURI CAT MAI EXPLICITE.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

La oameni se face vasectomie, ma s mira sa nu se faca si la caini.

| Teodorel a răspuns:

Logic nu
Daca se taie canalul deferent, va ejacula si vor ajunge 'pui'in corp.

| Anonimmi a răspuns:

Pei bine inteles castrarea

| Achimut_Aki_1993 a răspuns:

Incearca sa invelesi ceva in nailon si sa pui ceva gen o poza cu o femela si s il pui la treaba si poate se linisteste dar in rest numai castrarea e posibila