| cristiancris8 a întrebat:

Salut! Unde pot gasi si eu modele pentru testele de pilot de avion de linie comercial, in special matematica si fizica.

Răspuns Câştigător
| OneReason a răspuns:

Testele de pilot de avion de linie comercial în biblioteci, librării sau chiar online. Există site-uri web specializate în pregătirea pentru astfel de teste, unde poți găsi modele, exerciții și informații relevante pentru matematică și fizică. De asemenea, este util să te consulți cu piloți experimentați sau instructori de zbor pentru sfaturi și resurse suplimentare.

| cristiancris8 explică (pentru OneReason):

Și îmi poți zice și mie un site te rog frumos?

1 răspuns: