| ReDMaN12 a întrebat:

Ma intrebam:Ce s-ar intampla daca toti oameni de pe pamant ar muri sau ar disparea intr-o zi, iar planeta noastra ar ramane goala si pustie.
Ce credeti ca s-ar intampla cu Terra? ........Este o intrebare pentru care dau funda.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ar duce-o mult mai bine! De ce goală şi pustie? S-ar umple de verdeaţă, păsări şi animale, s-ar curăţa încet - încet toată poluarea.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei găsi mai multe păreri aici:
http://www.tpu.ro/......qhecc5rpo/

Population Zero:
http://www.youtube.com/watch?v=sUqHECc5rPo

| Vizitiul a răspuns:

Ar primi respectul cuvenit.

| FadetoBlack a răspuns:

Ar rămâne goală?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca este un documentar fix pe tema asta, nu mai retin cum se cheama. acolo se presupune ca tot ce e construit de om ar disparea treptat.

| sublime89 a răspuns:

Tu crezi ca Terra nu poate fara oameni? Timp de 4.5 miliarde de ani nu au fost oameni pe planeta asta. Nu vad care ar fi problema daca ar fi din nou la fel.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici un documentar:pe vplay...
/watch/v1tiht8z/ ca nu pot altfel

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Si aici: /watch/7af8inaj/ partea a doua
Merit funda? big grin

| OOOLEOOO a răspuns:

Viata are puterea sa renasca.
Ce moare, lasa loc la viata altcuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dispar doar oamenii atunci animalele si plantele vor pune stapanire pe pamant. Si vor evolua din ce in ce mai multe, peste milioane de ani poate aparea o noua specia mai umana care sa distruga din ce in ce mai mult planeta asa cum facem noiwinking

| WUB a răspuns:

Nimic, doar ca nu ar mai fi așa de poluată, exploatată și resursele ar fi mai bogate.
No more!

| Alexandrumrz a răspuns:

Daca am dispare si ar ramane totul in urma (toate fabricile si alte cladiri oprie ) ar creste multa iarba si aerul, apa, si solul ar scapa de toate substantele toxice (deci ar fi mai bine fara noi)

| dulcica480 a răspuns:

Pai ar fi o planeta ca toate celelalte:Marte, Saturn, Neptun, etc.
Sper ca te-am ajutat

| Deyu_Andru_1998 a răspuns:

Păi eu cred că ar fi invadată de extratereştrii laughing))))

| Plamadeala_Pavel_1994 a răspuns:

Pe pamint va fi numa copaci toate orasele se vor transforma in paduri unde numa pasarile si animalele salbatice vor trai se vor imulti animalele si va fi un aer mai curat decit acum