| Stella_9189 a întrebat:

Cand ati vazut filmul titanic ati plans?

64 răspunsuri:
| raluka_7056 a răspuns:

Binenteles ca ma plans.acest film,"titanic" este cel mai reusit film din cate am vazut... cei doi pritagonisti au interpretat forte bine parca erau acele pers care chiar au fost pe titanic...adevarat

| aLaLa a răspuns:

Nu am plans pentru ca nu am suportat sa vad ce se intampla

| Nicolelenaa a răspuns:

Am plans o saptamana fara sa ma opresc dupa ce l-am vazut prima data. crying

L-am revazut acum 2 zile pe pro tv si nici acum nu ma pot opri din plans.
Adevarul este ca nu m-a impresionat scufundarea vaporului cat dragostea care si-o purtau cei doi. :X

Am plans mult cand a murit Jack. crying (ce frumos era Leonardo Dicaprio, avea 23 ani happy )

| CarMen_6610 a răspuns:

Sincer? da l-am vaz de 2 ori am plans de doua oriapoi am vaz un video si am plans iar:))

http://www.youtube.com/watch?v=zmbw8OycJrE&feature=related

Bafta:):X La multi Anii

| Stella_9189 explică:

Si eu am plans pana cand parintii mi-au spus sa nu mai plang ca ma imbolnavesc.si apropo titanicul nu e doar un simplu film, chiar s-a intamplat

| Stella_9189 explică:

Eu as fi plans mai putin daca jack nu era asa de frumos

| Dmonik a răspuns:

Da-ti-mi in cap. Nu am avut niciodata rabdarea sa vad integral filmul asta din cauza publicitatii exagerate. Iar ce am vazut, nu mi-a placut, imi place o prajitura buna, dar nu ma obliga sa mananc un tort!

| Simona a răspuns:

Da... m-a emotionat foarte tarehee hee

| pwp a răspuns:

Daaaa
nu poti sa nu plangi la un asemenea film love struck

pa-pa

| Jublie a răspuns:

Da. De la 10 jumatate, cand a inceput apa sa intre in nava, pana la sfarsit ( adica la 12 happy.

| ProjectJackpot a răspuns:

Parca asa o mini-lacrima s-a desprins din coltul ochiului, dar cand sa cada ...hap...am prins-o pe nemernicalaughingwinking

@Спинесхиверс, faci tu un film mai bun, omule? Mi se pare foarte ok filmul. In fine, fiecare cu parerea lui.Bai, dar nici fetei nu i-a placut?!

| georgyana98georgy a răspuns:

Sincera sa fiu... da, dar nu foarte mult.
Insa aveam si motiv sa plang avand in vedere cat de emotionant este filmul ...chiar daca l-am mai vazut de cel putin 10 ori de fiecare data ma emotionez la fel de tare!

| TJohannaB a răspuns:

Foarte putin, dar am doar 9 ani

| ellaxlove a răspuns:

Da

| Caty_9264 a răspuns:

Pai...da

| Maria002 a răspuns:

Buna! Mi-au lacramit putin ochii pentru ca e un film extraordinar

| RoxiutzaRux a răspuns:

Da, mai ales la sfarsit... off!straight face

| Batman_3206 a răspuns:

Da

| DixieIsCrazy a răspuns:

Da. e un film f. frumos... tu?

| rockelle75 a răspuns:

Da happy tu nu?

| Mădălina_8707 a răspuns:

Am plans!straight face
Nu prea mult, dar da.:-s

| ChristinaO a răspuns:

Nu

| Kalimdor99 a răspuns:

Eu nu am plans dar sora mea a plans foarte mult

| cryssa a răspuns:

Nu, l-am vazut inainte de 4 ori, si parca il stiam pe deroststraight face
dar m-a emotionat...

| DiaSeGândeşteLaLamăAnimalCândÎşiVedeNickul a răspuns:

Eu una nu am plans la titanic O. o
plang la toate filmele. chiar si la comedii uneori laughing
dar chiar a fost un film frumos. cel mai reusit

| Bobolina125 a răspuns:

Am plans cu lacrimi de crocodil, ca o bleaga laughing. Este emotionant, si parca te doare sufletul cand te gandesti ca toate astea s-au intamplat in realitate. Cel mai mult m-a induiosat faptul ca Rose, desi a prins un loc intr-o barca si putea fi salvata, a sarit pentru a se intoarce la Jack. Dar am citit pe wikipedia ca povestea de dragoste este fictiune. Hm... Oricum, Titanic este un film foarte frumos, si sigur va ramane un fel de clasic.

| AiDuTzA a răspuns:

Da, un picsad ...chiar duminica l-am vazut pe Pro TVbig grin

| Codruta a răspuns:

De fiecare dată!

Codruta

| teo3D a răspuns:

Prima oara cand l-am vazut am plans mult...adica m-a impresionat foarte mult povestea in sine, personajele si sclpirea din ochii lor adevarati actori. Mam emotionat si la auzul melodiei http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU&feature=related pur si simplu nu ma satur de ea:XX:X:X

| floryyy_3090 a răspuns:

Eu sunt cam sensibila la filmele astea...mai ales la titanic, deoarece m. a impresionat povestea.si da am plans.cam din 10 in 10 min...