| JustMusic a întrebat:

A calatorit cineva in Asia, nu conteaza in ce tara, vreau sa imi scrie cateva impresii de caltorie ce ati vizitat, ce va impresionant cel mai mult? Nu vreau sa imi dati site-uri decat daca sunt blogurile voastre sau siteurile voastre unde ati publicat despre aceea calatorie.

2 răspunsuri:
| bella16 a răspuns:

Salut, eu chiar acum ma aflu in Asia in Uzbekistan, pot sa spun ca in capitala(Tashkent) e destul de curat. Nu sunt malluri si mc, dar macar nu e atit de multa aglomeratie. Aici toate masinile sunt la fel si aproape toate albe. Sper ca te-am ajutat.

| JustMusic explică (pentru bella16):

E bine de stiut ce zici tu acolo, poate fi folositor, eu am pus intrebare in mai, nu cred ca te-ai uitat la data. Aveam nevoie la un proiect despre asta si cum nu a raspuns nimeni m-am axat pe India.Ok, nu conteazaEu iti mutumesc pentru raspun, e folositor, daca nu pentru scopul in care a fost pusa intrebare, cel putin pentru cultura mea generala.Si ca sa nu zici ca ai scris degeaba iti dau o fundita.