| cici_5337 a întrebat:

Am un blog, si as vrea cateva pareri. Acesta este http://opatadeviata.blogspot.com/. Ma ajutati cu cateva idei? Imi dati si blogurile voastre?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Ai un blog foarte reusit, cu articole relativ scurte, dar in acelasi timp la obiect.Formularea este clara, concisa, coerenta, ai si poze frumoase, iar subiectele sunt asezate foarte frumos in pagina.
In opinia mea, reteta succesului este sa postezi despre ce iti face tie placere fiindca vei scrie din suflet si chiar vei reusi sa transmiti un mesaj vizitatorilor.Bafta! :* >big grin

1 răspuns:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu nu am; x! dar al tau e super...Mai ales partea cu dragostea e un drog!