| Inuh a întrebat:

A fost cineva vreodata in Japonia? Daca da cum este acea tara? Merita vizitata?

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Buna!happycu siguranta trebuie vizitatalove struckmai ales capitala:Oexceptional! Poti vizita Disney Landlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! sau mariile cladiri din Tokyo! si japonezi sunt asa prietenosi! iti recomand ca daca ai ocazia nu refuza sa o vizitezi!

1 răspuns:
| さいゆき a răspuns:

Hmm eu am fost in Japonia de doua ori pana acum. E o tara foarte frumoasam ai o multime de chestii de vazut in ea. Mi-e mi-a placut foarte mult. Oamenii sunt foarte prietenosi, amabili si sunt mereu gata sa te ajute. Pluse de asta sunt o multime de tipi draguti pe acolo.